Stání pro obytná auta v Evropě + CampingCard

 


Ideální kombinace pro ty, kdo jezdí obytným autem

 

Jezdíte též obytným autem po celé Evropě a kombinujete pobyt na stáních pro obytná auta (Stellplatzech) s ubytováním v levných kempech?

Pak je tato publikace určena právě Vám.


V tomto katalogu (kompet dvou knih dohromady) naleznete popis asi 9000 stání pro obytná auta v Evropě. A na rozdíl od jiných přehledů stání pro obytná auta - všechny zde uvedená stání jsou každoročně kontrolována!  Máte tak tedy maximální jistotu, že jsou údaje zcela aktuální a nepřijedete někam, kde již nic není.

V katalogu naleznete ale i přehled 3412 kempů, které akceptují slevovou kartu CampingCard, kde pak platíte i za noc v kempu fixní cenu jen od 12 do 20 Euro. Katalog je již samozřejmě včetně slevové karty!

Přečtěte si podrobný popis slevového systému CampingCard.


  

Stání pro obytná auta

Stání pro obytná auta, stejně jako kempy akceptující CampingCard vždy uvidíte vyznačeny na mapě dané lokality

 

 

 

Katalog je k dispozici jen v němčině. Každé stání je ale podrobně popsáno(viz ukázky níže) velmi univerzálně a  hlavní používané symboly jsme Vám opět přeložili do češtiny.

Věříme tedy, že s orientací, i pokud německy neumíte, nebudete mít výraznější problém:

 

 

 

 

 

Seznam smluvních prodejců, u kterých lze katalog zakoupitKvůli bezpečnostním opatřením je, konečně, možné jezdit  do kempů až nyní. 

Abychom podpořili tento start - nabízíme pro objednávky od 1.června 2020 všechny katalogy ACSI se slevou 20% !!


Objednání katalogu se slevovou kartou, zaslání poštou

Cena za sadu 2 ks katalogů včetně jedné slevové karty: 550 Kč (původně 690 Kč)  + poštovné na dobírku 150 Kč (při objednávce zboží za min. 1500 Kč je poštovné zdarma)

Pro objednání prosím použijte náš jednoduchý OBJEDNACÍ FORMULÁŘ